ładowanie...

LOFT

LOFT Table
View: Stół złożony1 dostawka2 dostawki

Configure your table

Select wood color:
[Translate to english:] Kolor 01 Off White MILONI
[Translate to english:] Kolor 02 Pure MILONI
[Translate to english:] Kolor 03 Natural MILONI
[Translate to english:] Kolor 04 Tobacco MILONI
[Translate to english:] Kolor 05 Cacao MILONI
[Translate to english:] Kolor 06 Nutty MILONI
Pick bottom color:
Kolor Biały mat MILONI
Kolor Czarny mat MILONI
Choose the size:
Dimensions: Length: x Width: 90 x Height: 76 cm
Unfolding:
Intended use:
Completion time: 8-9 weeks

Wysokość raty* 0.0 zł/m-c
*szacunkowa wysokość raty na 10 m-cy wg PayU

A structure with a soul – LOFT table.

Projekt Magda Nowotnik

Designer, architect, and photographer. She graduated from the Faculty of Architecture at the Gdańsk University of Technology. At MILONI, she serves functions related to designing, building the brand and the company's image.
She supervises the concepts and the directions of MILONI's new projects and products. She is building the company's image on a daily basis through marketing actions and social media. Thus, she learns customers' needs in order to transfer them into new designs. Since the creation of a photographic studio in 2018, she is the chief photographer at MILONI, responsible for the brand's advertising materials. She actively cooperates with the best design bureaus and photographers in the country, which helps the MILONI company to present excellent photographs of their products in rooms of the highest class. The LOFT table, designed by Magda, won the first place in the Przestrzeń Jadalniana (Dining Space) category in the "Diament Meblarstwa 2016" competition, and became a finalist of the "Dobry Wzór 2016" competition in the House zone.

MILONI wood colours

Kolor 01 Off White MILONI
01 Off White
Kolor 02 Pure MILONI
02 Pure
Kolor 03 Natural MILONI
03 Natural
Kolor 04 Tobacco MILONI
04 Tobacco
Kolor 05 Cacao MILONI
05 Cacao
Kolor 06 Nutty MILONI
06 Nutty

Clients opinions about table LOFT

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Wojciech
Warszawa

Stół LOFT na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach! Jakość drewna jest świetna, mechanizm rozkładania chodzi bardzo sprawnie. Stół jest ciężki i bardzo stabilny, a mimo to wygląda we wnętrzu bardzo lekko. Jest ozdobą salonu :)

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Magdalena
Gdańsk

LOFT to był strzał w 10! Obawiałam się drewnianego stołu w jadalni przy dzieciach, ale blat wygląda jak nowy po 2 latach. Estetyka wykonania na najwyższym poziomie, a jestem bardzo wymagającym klientem. Piękny kolor naturalnego dębu! Na uwagę zasługuje również rozsuwanie stołu - bez przecięcia na środku.

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Olga
Warszawa

Stół Loft prezentuje się znakomicie, sprawia wrażenie lekkiego, charakteryzuje go ponadczasowy design i doskonale pasuje do nowoczesnego wnętrza. Stał się centralnym punktem naszego salonu i szczerze go polecamy. Jedyną uwagę mamy do instrukcji montażu - jest zbyt mało precyzyjna, przydałyby się rysunku instruktażowe.

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Grażyna
Poznań

Stół LOFT jest bardzo funkcjonalny, łatwy w obsłudze (chociaż ma swój ciężar), przez co jest stabilny i nie można go przypadkowo przesunąć. Ładny w formie, nawet w najdłuższym wymiarze. Wykonawstwo perfekcyjne. Prosty montaż.

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Katarzyna
Warszawa

Stół jest wykonany perfekcyjnie, pięknie wygląda i świetnie pasuje do loftowego wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego zakupu.

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Marceli
Warszawa

Piękny stół, świetnie wkomponował się w nasze nowe wnętrze.

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Beata
Warszawa

Zamawiając stół online mieliśmy pewne obawy jak będzie wyglądał w rzeczywistości. W wyborze koloru pomogły próbki od Miloni: bardzo ładnie przygotowane – już na tym etapie widać było dbałość o szczegóły. LOFT okazał się taki, jak sobie wymarzyliśmy: bardzo solidny, stabilny i ciężki, a jednak wyglądający we wnętrzu niezwykle lekko.

Stół drewniany nowoczesny LOFT MILONI
Ewa
Warszawa

Drewno samo w sobie jest piękne, ale stół LOFT przeszedł moje oczekiwania. Perfekcyjnie wykonany w każdym detalu, wpasował się idealnie w naszą przestrzeń. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym modelem to polecam z czystym sumieniem, na pewno Was nie zawiedzie.